W Polsce fontanny czekoladowe to nowość, od niedawna zaczynają towarzyszyć na wszelkich przyjęciach, weselach i imprezach firmowych.

Podczas pracy fontanna przypomina wielki czekoladowy tort podany na pięknym podeście. Czekolada spływa piętrowo w dół co umożliwia gościom zanurzania w niej owoców, przekąsek. Fontanna jest bardzo widoczna, dzięki podestowi na którym się znajduje. Możemy ją podświetlić na różnego typu kolory, taka aby współgrała z państwa otoczeniem.

Przy wynajęciu fontanny czekoladowej, fontanna alkoholowa GRATIS!

Fontanna czekoladowa

Liczba osób:10-240
Wysokość:81 cm
Pojemność:5 kg
Czas pracy:16 godzin
Standardowa cena: *600 zł* przy wynajęciu obsługi barmańskiej

Cena obejmuje:

 • 5 kg belgijskiej czekolady
 • podświetlany podest
 • talerzyki
 • serwetki
 • patyczki do owoców
 • montaż oraz uruchomienie fontanny

Dodatkowe Opcje:

 • Obsługa fontanny podczas całego wydarzenia – 200 zł
 • Cena za przekąski 5,00zł/ osobę (cena jest zależna od liczby gości, rodzaju zamówionych owoców oraz pory roku)
 • Dodatkowa czekolada – 50zł/2,5kg
 • Stół z obrusem – 50zł*Dowóz i odbiór fontanny w Trójmieście gratis!
  * Dowóz poza trójmiasto – 0,50 zł/km

OPCJA BEZ PRZEKĄSEK:

Przygotowanie, umycie, pokrojenie oraz podanie przekąsek spoczywa na waszych barkach. Należy kupić przynajmniej 80gr przekąsek na osobę. Wszystkie owoce muszą być umyte, pokrojone na małe kawałki (np. kiwi, brzoskwinie, ananasy należy pokroić w kostki, winogrona oddzielone od gałązki ) gotowe od razu do spożycia oraz podane w miseczkach najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem uroczystości.

OPCJA Z PRZEKĄSKAMI:

Przygotujemy dla was prawdziwy słodki bufet pełen świeżych owoców, pięknych półmisków, różnorodnych smaków czekolady oraz wspaniałą atrakcję wizualną jak i smakową dla ciebie i twoich gości. Bufet nie tylko cieszy oczy ale także podniebienia świeżym i doborowym połączeniem smaków wielu owoców.

OPCJA BEZ OBSŁUGI:

Bardzo istotną rzeczą przy wyborze tej opcji jest zasięgnięcie informacji czy dana restauracja miała już styczność z fontannami czekoladowymi, czy kelner będzie miał czas zajmować się fontanną i w razie nieprawidłowości będzie wiedział co robić. Podczas obsługi do niezbędnych czynności należy utrzymywanie w czystości fontanny, jej najbliższego otoczenia oraz uzupełnianie przekąsek. Niejednokrotnie zdarza się również, że do misy fontanny wpadają kawałki jedzenia, które trzeba w miarę szybko wyjąć w przeciwnym razie czekolada zamiast płynąć zacznie kapać.
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem: Czy warto wypożyczać fontannę czekoladową bez obsługi?

OPCJA Z OBSŁUGĄ:

W przypadku tej opcji nie musicie się o nic martwić. Nasza wykwalifikowana obsługa zajmie się fontanną oraz jej najbliższym otoczeniem od początku trwania uroczystości przez 6 do 8 godzin. Pomoże również waszym gościom w przygotowaniu przekąsek, tworzenia szaszłyków oblanych czekoladą, a na końcu wszystko posprząta, pozostawiając wyłącznie miłe wspomnienia.

DODATKOWA CZEKOLADA:
Przy tej opcji zostawiamy dodatkową 2,5kg paczkę czekolady na wypadek gdyby się skończyła. Jeśli zajdzie taka konieczność należy po uroczystości za nią dopłacić wg aktualnego cennika. Jeśli nie zostanie zużyta nasza obsługa zabierze ją po uroczystości bez konieczności dopłaty.

Kilka migawek

Fontanna1

fontanna2

fontanna3

fontanny3-2

fontanny13-2

NASI PARTNERZY

folwark
masters
logo-twojemiasto
komers
dom-bankietowy
fotogrupa
facebook

LAYOUT

SAMPLE COLOR

Please read our documentation file to know how to change colors as you want

BACKGROUND COLOR

BACKGROUND TEXTURE